Naše firma

O nás

O nás

Naše mise

Především jsme ekologicky šetrná společnost zabývající se obnovitelnými zdroji energie, která nabízí široké portfolio technologií, produktů a řešení našim klientům po České, Slovenské, Německé a Italské republice. V těchto zemích zajišťujeme prodej a servis našich i cizích dodávek.
Naše produkty jsou jedny z nejúčinnější a za rozumnou cenu v oboru. Záruky na výrobu jsou poskytovány bez dodatečných nákladů, a to hlavně férově a především s nadstandardní délkou.
Máme rádi dlouhodobé spolupráce s našimi klienty, vždy se snažíme ke každému klientovi přistupovat jednotlivě, neděláme hromadné montáže bez prohlídek a pečlivé přípravy, jako ostatní konkurence. Vždy je pro nás důležitá kvalita před kvantitou.

Energy is your currency

Energetická nezávislost

Reference

Proč si vybrat nás?

Tým odborníků

Náš tým díky kvalitnímu školení a vzdělávání poskytuje všechnu potřebnou podporu a přímé vedení v každém aspektu realizace solárních projektů. Všechny projekty jsou navrženy tak, aby uspokojily Vaše požadavky.

Vysoká laťka

Dodržujeme nejvyšší energetické standardy a neustále doporučuje nová řešení, která zlepšují celkový výkonnost výroby energie. Každému klientovi poskytujeme výhody nejmodernějších technologií obnovitelných zdrojů.

Zpracování návrhu zdarma

Při spolupráci s námi Vám vypracujeme prvotní návrh zcela zdarma. Včetně vizualizace umístění panelů.

Zaplacením to u nás nekončí

Se všemi klienty komunikujeme a spolupracujeme i po předání díla. Samozřejmostí je pro nás dálkový dohled či pozáruční servis.

Neváhejte nás kontaktovat!