SPOLUPRÁCE

Kroky k instalaci solárních panelů

Díky nedávnému technologickému pokroku, který vedl k zavedení mnoha služeb, je nyní solární energie ve vaší domácnosti snadná a cenově dostupná. Celý proces již nemusí být bolestí hlavy, protože většina kroků je vyřízena za vás. Jak to tedy funguje?

Vyhodnocení

V prvním kroku obvykle navštíví váš dům plně kvalifikovaný odborník, aby si mohl prohlédnout budovu a probrat s vámi možnosti. Zohlední řadu faktorů včetně sklonu střechy, orientace, zastínění a vašich současných účtů za elektřinu. Náš solární specialista vám pak ukáže, co lze udělat, jak by to vypadalo a jak by vám nakonec solární systém prospěl. Je to skvělá příležitost získat odpovědi na všechny vaše dotazy a obavy.

Bezplatná konzultace

Nečekejte déle a seznamte se s možnostmi solární energie pro váš dům nebo firmu. Každý solární projekt je jiný. Naši konzultanti posoudí a nabídnou nejlepší možné energetické řešení šité na míru vašim potřebám. Pokud například plánujete nákup elektromobilu, výpočet úspory solární energie bude vycházet z budoucí spotřeby energie.

Vaše rozhodnutí

Pokud se rozhodnete pokračovat, naše společnost za vás zahájí celý proces (samozřejmě pokud jsou podepsány všechny smlouvy). Veškeré dokumenty včetně povolení a řady dalších důležitých procesů budou kontrolovány vaším jménem. Nebudete se muset obávat žádného kroku na této cestě. Plně kvalifikovaní specialisté a odborníci ve svém oboru v naší společnosti vám poskytnou vysoce jak kvalitní služby v oblasti fotovoltaiky s ohledem na hospodárnost.

Návrh

Náš návrh obsahuje následující informace: - Špičkový výrobní výkon systému při plném slunečním svitu (měřeno v kilowattech). - Množství energie, které systém vyrobí za rok (měřeno v kilowatthodinách). - Celkové náklady na solární systém včetně hardwaru, instalace, připojení k síti, povolení a záruky. - Úplné specifikace solárního systému včetně výrobce, čísla modelu a množství solárních modulů a střídače. - Schéma, jak budou solární panely vypadat na vaší střeše.

Instalace

Obvykle nebudete muset dělat nic jiného než čekat na potvrzení a doručení příslušných dokumentů. Jakmile je to hotovo, může být systém nainstalován, což obvykle trvá přibližně týden, i když to může trvat i kratší dobu. Nabízíme špičkové technologie za dobrou cenu, což zaručuje, že budete používat nejlepší materiály a komponenty na světě. Zkušení a kvalifikovaní technici se opět postarají o to, aby byl váš systém nainstalován odborně a efektivně. Jakmile bude vše nainstalováno, specialisté zajistí, aby systém začal fungovat bez jakýchkoli potíží a vydržel na svém místě dlouhá léta. Budou provedeny všechny dostatečné kontroly, pokud jde o výkon kW, napětí a další.

Závěrečné úpravy

Po instalaci vám bude přesně ukázáno, jak systém používat, a budete upozorněni na to, co byste měli dělat za různých okolností, například kdyby se měl systém vypnout. Poté proběhne závěrečné schválení a po provedení všech závěrečných kontrol může být systém zapnut. Naše společnost nabízí záruku a podporu po delší dobu. Pokud budete mít někdy nějaké dotazy, budou vám rychle zodpovězeny, případně vám může přijet na pomoc i technik.

Proč si vybrat nás?

Tým odborníků

Náš tým díky kvalitnímu školení a vzdělávání poskytuje všechnu potřebnou podporu a přímé vedení v každém aspektu realizace solárních projektů. Všechny projekty jsou navrženy tak, aby uspokojily Vaše požadavky.

Vysoká laťka

Dodržujeme nejvyšší energetické standardy a neustále doporučuje nová řešení, která zlepšují celkový výkonnost výroby energie. Každému klientovi poskytujeme výhody nejmodernějších technologií obnovitelných zdrojů.

Zpracování návrhu zdarma

Při spolupráci s námi Vám vypracujeme prvotní návrh zcela zdarma. Včetně vizualizace umístění panelů.

Zaplacením to u nás nekončí

Se všemi klienty komunikujeme a spolupracujeme i po předání díla. Samozřejmostí je pro nás dálkový dohled či pozáruční servis.

Neváhejte nás kontaktovat!